Lista produktów producenta: La Mancha

Wyświetla od 1 do 6 z 6 produktów
 • 680,00 zł

  Specyfikacja – Gitara klasyczna w rozmiarze 4/4. Płyta wierzchnia: świerk. Boki i plecy z mahoniu. Gryf: nato. Podstrunnica i mostek z ovangkol. Siodełko i wkład mostka: Nubone. Binding: czarny abs. Wykończenie naturalne matowe typu open pore. Klucze niklowane z czarnymi pokrętłami. Struny: Savarez Cantiga Mixed Tension 510MRJ.

  680,00 zł
 • 800,00 zł

  Specyfikacja – Gitara klasyczna w rozmiarze 4/4. Płyta wierzchnia: lity kanadyjski cedr. Boki i plecy z mahoniu. Gryf: nato. Podstrunnica i mostek z ovangkol. Siodełko i wkład mostka: Nubone. Binding: czarny abs. Wykończenie naturalne matowe typu open pore. Klucze niklowane z czarnymi pokrętłami. Struny: Savarez Cantiga Mixed Tension 510MRJ.

  800,00 zł
 • 750,00 zł

  Specyfikacja – Gitara klasyczna w rozmiarze 3/4. Płyta wierzchnia: lity kanadyjski cedr. Boki i plecy z mahoniu. Gryf: nato. Podstrunnica i mostek z ovangkol. Siodełko i wkład mostka: Nubone. Binding: czarny abs. Wykończenie naturalne matowe typu open pore. Klucze niklowane z czarnymi pokrętłami. Struny: Savarez Cantiga Mixed Tension 510MRJ.

  750,00 zł
 • 560,00 zł

  Specyfikacja – Gitara klasyczna w rozmiarze 4/4. Płyta wierzchnia: świerk. Boki i plecy z mahoniu. Gryf: mahoń. Podstrunnica i mostek z ovangkol. Siodełko i wkład mostka: Nubone. Binding: czarny abs. Wykończenie naturalne matowe typu open pore. Klucze niklowane z czarnymi pokrętłami. Struny: Savarez.

  560,00 zł
 • 1 150,00 zł

  Specyfikacja – Gitara klasyczna w rozmiarze 4/4. Płyta wierzchnia z litego kanadyjskiego cedru. Boki i plecy z mahoniu. Gryf z toona kalantas (rodzaj mahoniu) wzmocniony włóknem węglowym. Podstrunnica i mostek z Ovangkol. Siodełko i wkład mostka z kości. Klonowy binding. Wykończenie naturalne matowe typu open pore. Klucze pozłacane z czarnymi pokrętłami....

  1 150,00 zł
 • 540,00 zł

  Specyfikacja – Gitara klasyczna w rozmiarze 3/4. Płyta wierzchnia: świerk. Boki i plecy z mahoniu. Gryf: mahoń. Podstrunnica i mostek z ovangkol. Siodełko i wkład mostka: Nubone. Binding: czarny abs. Wykończenie naturalne matowe typu open pore. Klucze niklowane z czarnymi pokrętłami. Struny: Savarez.

  540,00 zł
Wyświetla od 1 do 6 z 6 produktów